logo_21.jpg, 82kB

Klubová výstava psů bez zadávání titulu Klubový vítěz Mladá Boleslav
19.10.2008

Rozhodčí : Mgr. D. Fialová, CZ

Kolie dlouhosrstá
Přihlášeno :
Vystaveno :

BOB Sanssouci vom Crottorf



Psi třída dorostu
VN1 Ready to Go African Gold – 8.3.08 (Glen Morristone's Hope Sweet L x JCh. Old Golden Gates Lorien of M) ch. J.Reslerová, m. J.Reslerová + M.Brucknerová

Psi třída mladých
V1, CAJC Star Light vom Adlerwappen - 12.9.2007 (Old Golden Gates Ferndale x Sunny-Grace vom Adlerwappen, VDHCh ) ch. Schulze Sylvia, D, m. Bc.Reslerová Jitka + Ing.Brucknerová Monika, PhD.

V2 Fill Královský dar - 2.10.2007 (Prince of Sunlight Quenchless Love, ROCh, HJCh x Oriana Black Vermiko) ch. + m. Lindaurová Helena

V3 Born to be Lago Benea - 17.1.08 (Prince of Sunlight Quenchless Love, ROCh, HJCh x I Love You Noko Bohemia) ch. J.Gogolínová, m. J.Polanecká


Psi mezitřída
V1, CAC Doky from Graslic Hills – 28. 5. 07 (Alwin from Graslic Hills x Old Golden Gates Perfecta) ch. Z. Valníčková, m. Sochorová M.

VD2 Bells z Jasmínových hor - 16.2.2007 (Funky Town Percy of Kassiopeia, VDHCh x Unser Pünktchen Sanya of Kassiopeia) ch. Kolátková Monika, m. Ing.Šafaříková Linda

VD3 One More Night African Gold – 6. 5. 07 (Hokus Pokus vom Adlerwappen x Silver Dream P.S. I Love You) ch. J. Reslerová, m. O. Loský

VD4 Dombéro from Graslic Hills – 28. 5. 07 (Alwin from Graslic Hills x Old Golden Gates Perfecta) ch. Z. Valníčková, m. P. Tylová

VD Brian z Jasmínových hor - 16.2.2007 (Funky Town Percy of Kassiopeia, VDHCh x Unser Pünktchen Sanya of Kassiopeia) ch. Kolátková Monika, m. Nováková Marie

VD Axell Golden Bloom - 30.1.2007 (Ashley Noko Bohemia x Iris z Beskydských pastvin) ch. Janýšková Zuzana, m. Němečková Pavla


Psi třída otevřená
V1, CAC, VMB, BOB Sanssouci von Crottorf – 13.8.02 (Matai Captain Cook x Melody d'Amour von Crottorf) ch. D.von Hahn, m. M.Ouředníková


Psi třída vítězů
V1 Grand Blue Nellago - 22.8.01 (Vendy Black Zlatý lotos x Cora Blue z Hradiského dvora) ch. Stiepanitzová Y., m. Hrabáková R.


Psi třída veteránů
V1, Nej. veterán Old Smokey Des Beldones - 5.10.98 (Silvermoor S Higslander Chief x Living Doll Des Beldones) ch. + m. Odil Foy


Feny třída štěňat
VN1 Djeany Black od Dennynky - 11.6.08 (Prince of Sunlight Quenchless Love x Angelika Gold od Dennynky) ch. + m. Setichovská M.


Feny třída dorostu
VN1 Gloria vom Hause Reinhard - 23.1.08 (Tevish vom Hause Reinhard x Mocca vom Hause Reinhard) ch. Reinhard, m. Nič A.

VN2 Duchess Dianna Ronna Bohemia - 3.4.08 (Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia, ICh. x Channy Gladys Ch.) ch. Náhlovská E., m. Mikan J.


Feny třída mladých
V1, CAJC Countess Cessy Ronna Bohemia - 8.6.2007 (Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia, IntCh, MultiCh x Channy Gladys, CZCh) ch. Náhlovská Eva, m. Ing.Černý Václav

V2 Jane Krásná louka - 25.9.07 (ICh.Erin Krásná louka x JCh.Icecream Krásná louka) ch. M.Ouředníková, m. Nič A.

V3 Blind Date Ever After – 1. 12. 07 (Prince of Sunlight Quenchless Love x Clue from Graslic hills) ch. L. Petrášková, m. L. Dobrovodská

V4 Cimmie z Jasmínových hor - 24.12.07 (Black Forester vom Traumland W x Unser Pünktchen Sanya of Kassiopeia) ch. M.Kolátková, m. Kuželíková I.


Feny mezitřída
V1, CAC, VMB Evanescent Love Leawrey - 7.12.2006 (Aaronwell Antique Gold at Brilyn, GBCh x Blessed Jane Leawrey) ch. + m. Kucková Libuše

V2, resCAC Alison Queen of Garden - 9.5.07 (Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia x Cilka ze Staříčského statku) ch. Nováková E. m. Švrčková M.

VD3 Countess Cerry Ronna Bohemia - 8.6.2007 (Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia, IntCh, MultiCh x Channy Gladys, CZCh) ch. Náhlovská Eva, m. Ing.Černý Václav

VD4 Yesterday Love Noko Bohemia - 15.5.2007 (Go to Roclynn Noko Bohemia x Igrayne Noko Bohemia) ch. Novák J., m. Hottmar Pavel MUDr.


Feny třída otevřená
V1, CAC Wonderful Dream Windie of Kassiopea – 10. 12. 06 (Roysta´s Earth Wind N Fire x Kaum zu Glauben Kimme of Kassiopea) ch. I. Eggert, m. E. Náhlovská

V2, resCAC Over the Top African Gold - 6.5.07(Hokus Pokus vom Adlerwappen x Silver Dream P.S. I Love You) ch. J.Reslerová, m. J.Reslerová + K.Gajdoštíková, MUDr.

VD3 Unsere Pünktchen Sanya of Kassiopeia - 28.02.05 (Christopher Kolumbus of Kassiopeia x My Oh My Penelope of Kassiopeia) ch. I. Eggert, m. M. Kolátková

VD4 Charminka Black Zátoka snů - 7.7.06 (Grand Blue Nellago x Alabama Black Zátoka snů) ch. Hrabáková R., m. Hrušková M.


Feny třída vítězů
V1, CAC Beata Královský dar, CZCh - 17.11.2003 (Erin Krásná Louka, IntCh, CZ-SK-PLCh x Lovesong Danilo Alkami) ch. + m. Lindaurová Helena

V2, resCAC Tisha´s Black Minx von Old Tom - 5.3.2005 (Malouine´s Singin´The Blues, IntCh, PL-DtCh, DtJCh x Caledonian Utopic Utisha) ch. Vogt Jolanta, D, m. Bc.Reslerová Jitka + Šebestová Hana


Feny třída veteránů
V1, Nejhezčí veterán Sonáta Jubilee ze Zlaté Jalny - 28.11.1998 (Voodoo's Vow ze Zlaté Jalny x Nancy Fatranský sen) ch. Křečková J. m. Kucková L.



Rozhodčí : M. Svobodová, CZ

Kolie krátkosrstá
Přihlášeno :
Vystaveno :

BOB Anja Beau Flying Ear


Psi třída mladých
V1, CAJC Blue Moon Leneli - 6.1.2008 (Čoro Moro Nirreterrit x Helga Neitin Wellamo) ch. Fránková Lenka, m. Pavlíková Erika

V2 Bahrain Bila Kaífa - 27.9.2007 (Rowvale River Rider x Sandcastle´s Swing n´Smile) ch. Bc. Ungerová Dita, m. Veselá Zuzana

VD3 Baden Baden Bila Kaífa - 27.9.2007 (Rowvale River Rider x Sandcastle´s Swing n´Smile) ch. Bc. Ungerová Dita, m. Borošová Hana


Psi mezitřída
V1, CAC Arnold of Bohemia Balada - 1.6.2007 (Be My Lord Nelson of Flying Heartbreakers, CZCh, CZ-SK-LJCh x Gaya Krásná Louka, CZ-SKJCh) ch. Havlíčková Sabina, m. Drdová Markéta


Psi třída otevřená
V1, CAC, VMB Domino Nirreterrit - 2.12.2006 (Markylla´s Just a Magic Star, NL-LCh x Born To Dream Alkami, CZCh, CZJCh) ch. Šusterová Zuzana, m. Jakubů Anna

V2 Whashishi's Gideon – 1.4.04 (Whashishi's Chinook x Fair-Oak's New Mark) ch. + m. A. Cürten

V3 Alex Golden Dream Flying Ear – 11.7.07 (Day Dream Krásná louka x Čert Ví Proč Nirreterrit) ch. I.Horská, m. P. Čapková

VD4 Faro Krásná louka – 21. 11. 04 (ICh. Enrico v. Ihlpol x ICh. Beauty Krásná louka) ch. M. Ouředníková, m. Jan Bílek


Psi třída pracovní
V1, CAC Cestounecestou Nirreterrit - 24.12.04 (Ch.Jack Mack´s Difyr de Dannan x Ch.Born To Dream Alkami) ch. + m. Z.Šusterová


Feny třída štěňat
VN1 Flying Heartbreakers Famous Blue Rose - 25.4.2008 (Turella´s Winston x Bluebell del Castelgavone) ch. Paulus Monique, L, m. Velková Tereza


Feny třída mladých
V1, CAJC, BOB Anja Beau Dream Flying Ear – 11.7.07 (Day Dream Krásná louka x Čert Ví Proč Nirreterrit) ch. + m. I.Horská

V2 Flying Heartbreakers Elisa Doolittle – 19.6.07 (Moon Walker from Misstoff x Beautifull Baroness Victoria of Flying Heartbreakers) ch. M. Paulus, m. P. Kůsová

V3 Blue Sky Leneli - 6.1.2008 (Čoro Moro Nirreterrit x Helga Neitin Wellamo) ch. Fránková Lenka, m. Michalíčková Petra


Feny třída střední
V1, CAC Dupi Dup Nirreterrit - 2.12.2006 (Markylla´s Just a Magic Star, NL-LCh x Born To Dream Alkami, CZCh, CZJCh) ch. Šusterová Zuzana, m. Matějková Hana

V2, resCAC Aura z Tau’ri – 16.6.07 (Day Dream Krásná louka x Čarodějka Nirreterrit) ch. D.Zimová, m. D.Zimová


Feny třída otevřená
V1, CAC, VMB Artemis of Bohemia Balada – 6. 1. 07 (Be My Lord „Nelson“ of Flying Heartbreakers x Gaya Krásná Louka) ch. S. Havlíčková, m. Š. Tvrdá

V2 India Krásná louka - 6.6.07 (Cake Krásná louka x Beauty Krásná louka) ch. + m. M. Ouředníková


Feny třída šampionů
V1, CAC Honey Krásná Louka – 5.3.2006 (OneWay's Miraculix x Beauty Krásná louka), ch. a m. M. Ouředníková



Rozhodčí : M. Svobodová, CZ

Šeltie

Přihlášeno :
Vystaveno :

BOB Candy Gold Chancy Remus



Psi třída štěňat
VN1 Hero Holmes Fort Fox - 8.5.2008 (Oliver Twist z Ďáblovy studánky x Irma Ivy Black z Benešovské zahrady) ch.V. Lišková, m. N. Bernardová


Psi třída dorostu
VN1 Beloved Bady Divoký sen - 8.5.2008 (Genius vom Pommernring x Holly Želečské vrchy) ch.B. Kašpárková, m. H. Janečková


Psi třída mladých
V1, CAJC Coctail z Ďáblovy studánky - 21.5.2007 (Rigoberto z Černé hlásky x Only Bi-Blue z Ďáblovy studánky) ch. M. Svobodová, m. J. Gregorová

V2 Elf z Vesničky u hranic - 29.8.2007 (Žaki z Vesničky u hranic x Preisy z Vesničky u hranic) ch. J. Čurda, m. J. Velíšek

V3 Coolio z Jasmínových hor - 13.9.2007 (Scandyline Undommon Story x Leydy Hlinecký svah) ch. M. Kolátková, m. Ing. M. Novotný

V4 Dion z Dače - 27.6.2007 (Coca-cola Cid ze Souhvězdí Orionu x Ulrika ze Shetlandů) ch. D. Černá, m. M. Hašková

V Diskito z Dřevěné chaloupky - 5.6.2007 (Eternity of the Golden Fir x Happy Chance z Ďáblovy studánky) ch. M. Sčebelová, m. R. Kalous


Psi třída otevřená
V1, CAC, VMB, BOB, BIS Candy Gold Chancy Remus - 14.3.2006 (Marvotholl Iskander x Chancy Choice z Ďáblovy studánky) ch. E. Vávrová, m. M. Vodičková

V2 Brim Roxy AG - 5.2.2005 (Petr Pan Sněžný tygr x Armínka z Josefovské pevnosti) ch.+ m. I. Patáková

V3 Vabank z Ďáblovy studánky - 10.7.2006 (Milesend Broomhouse Antique Gold x Yellow Doll z Ďáblovy studánky) ch. M. Svobodová, m. F. Hollerová


Psi třída vítězů
V1, CAC Devil Chancy Remus - 1.3.2007 (Milesend Broomhouse Antique Gold x Chancy Choice z Ďáblovy studánky) ch. + m. E. Vávrová


Feny třída štěňat
VN1 Gotika z Ďáblovy studánky - 30.5. 2008 (Katiedala Ace of Spades x Duplicate z Ďáblovy studánky) ch. M. Svobodová, m. H. Lindaurová

VN2 Unique Perl z Arcamony - 20.4.2008 (Candy Gold Chancy Remus x Illusion Image z Ďáblovy studánky) ch. + m. MVDr. E. Fialová

VN3 Olívia ze Souhvězdí Orionu - 3.6.2008 (Coca-cola Cid ze Souhvězdí Orionu x Abba Blue ze Souhvězdí Orionu) ch. M. Vaněčková, m. J. Kynclová


Feny třída mladých
V1, CAJC Delfina z Dače - 27.6.2007 (Coca Cola Cid ze Souhvězdí Orionu x Ulrika ze Shetlandů) ch. + m. D. Černá

V2 Fiesta z Vesničky u hranic - 29.10.2007 (Coca Cola Cid ze Souhvězdí Orionu x Niké z Vesničky u hranic) ch. + m. J. Čurda

VD3 Izabela Želečské vrchy - 29.5.2007 (Elliot Golden Fleece du Clos des Eperviers x Elly Želečské vrchy) ch. V. Boháčová, m. P. Ziková


Feny třída otevřená
V1, CAC Black Queen Chancy Remus - 29.12.2005 (Petr Pan Sněžný tygr x Krystýnka z Ďáblovy studánky) ch. + m. E. Vávrová

V2, resCAC Bomber Brigite Koryfej - 23.6.2006 (Excelent Enigma x Elisa Doolittle Smaal Kim) ch. M. Dubovská, m. T. Bílek/Dubovská

VD3 Falaballa ze Souhvězdí Orionu - 21.8.2006 (Excelent Enigma x Smiling Samantha ze Shetlandů) ch. M. Vaněčková, m. D. Černá

D Darcy Gold Ria-Henria - 16.5.2006 (Amaretto Smaal Kim x And You Henria Slapská alej) ch. Š. Stará, m. J. Holubová


Feny třída vítězů
V1, CAC, VMB Wind of East Sněžný tygr - 10.12.2004 (Scandyline Season of Love x Red Candy Sněžný tygr) ch. Š. Dreslerová, m. A. Hradecká

V2, r.CAC Fanča z Vesničky u hranic - 29.10.2007 (Credit Card z Ďáblovy studánky x Niké z Vesničky u hranic) ch. + m. J. Čurda


Feny třída veteránů
VD1 Decent Dolly z Benešovské zahrady - 25.10.1999 (Irate Jack Bohemia Platina x Andromeda Blue z Benešovké zahrady) ch. D. Semerádová, m. M. Setichovská